Šablony pro Magento 2

Vytvořeno: 2019-02-11 | Poslední změna: 2019-02-11 | Autor: GetReady

Dnešní téma: Magento 2 téma

Ok, máme e-shop. Je postavený na systému Magento, takže funguje. Ale... výchozí téma LUMA už nás nebaví. Od designu e-shopu chceme víc. Chceme, aby vypadal moderně, originálně, aby měl osobitý styl, aby vzhled stránek motivoval ke koupi. Chceme doplnit UI prvky, které zákazníkovi pomůžou s navigací a s rozhodováním. Potřebujeme téma (šablonu, skin, vzhled, design, look...) !

Téma si můžeme nechat připravit na míru, nebo koupit již hotové.

Nejprodávanější témata pro Magento 2

Magento 2 themes GetReady wordcloud

Na trhu je velké množství Magento témat. My se dále zaměříme pouze na témata, vhodná pro Magento 2. Podívali jsme se na dvě významná tržiště: Template MonsterTheme Forest.

Na Template Monster se cena témat pro Magento 2 pohybuje kolem 180 USD, kdežto u ThemeForest je to obvykle 99 USD nebo méně. Obě ceny jsou za licenci k jednomu použití.

A pozor, máte-li například s jednou Magento instalací svázáno více obchodů a na různých doménách, potřebujete více licencí! Multilicence (1-5) stojí u Template Monster 269 USD. U Theme Forest potřebujete odpovídající počet single licencí.

Další rozdíl je v podpoře: Template Monster nabízí lifetime podporu, kdežto Theme Forest v základní ceně 6 měsíců. Prodloužená podpora na 12 měsíců je za dalších zhruba 30 USD.

Cenové rozdíly tu nějaké jsou, ale podle nás nijak rozhodující. Co je důležité, je kvalita, spolehlivost a snadnost instalace a používání.

Tím se ovšem chlubí většina témat, a ve skutečnosti pak provozovatel e-shopu může zaplakat. Již se nám stalo, že jsme narazili na nestandardně vytvořené téma, které doslova rozbilo celý e-shop a bylo velmi těžké jej odstranit a vrátit e-shopu funkčnost.

Jak vybrat to správné téma?

Předně ověřte, zda téma podporuje stejnou verzi Magento, jakou používá váš e-shop. Máte-li na e-shopu Magento 2.3, téma vytvořené pro Magento 1.8 vám fungovat nebude!

Jak vybrat to správné téma? Co je spolehlivějším ukazatelem kvality než nafouknuté self promo? Je to spokojený zákazník! A je-li někde spokojený zákazník, není sám. Je jich víc!

Proto jsme vybrali od obou (Template Monster i Theme Forest) 10 nejprodávanějších témat pro Magento 2. Tabulky jsme připravili pomocí veřejně dostupných zdrojů a nechceme si je nechat pro sebe.

Tady jsou:

Template Monster

(10 nejprodávanějších, GetReady výběr)
téma náhled link na demo / dema základní licence (cena v USD)
F2 F2 Magento theme demo Fashion Boutique 179
Vini Vini Magento theme demo Fashion Shop 179
Illin.co Illin.co Magento theme demo Tools & Equipment 179
Spiceli Spiceli Magento theme demo Spiceli 179
iShop iShop Magento theme demo Electronic 179
Mobillaso Mobillaso Magento theme demo Mobile Store 179
Lightedix Lightedix Magento theme demo Lighting Store 179
CompShop CompShop Magento theme demo Computer Store 179
Motor Motor Magento theme demo Car Services 179
Delveti Delveti Magento theme demo Plumbing Supplies 179

Theme Forest

(10 nejprodávanějších, GetReady výběr)
téma náhled link na demo / dema základní licence (cena v USD)
UltimoTheme Ultimo Magento theme 99
PORTO Porto Magento theme Demo#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18 #19 #20 #21 99
MARKET Market Magento theme 99
FASTEST Fastest Magento theme MechanicTools AutoParts HighTechSmartPhone EllyanaFashion ElegantCasualRetro JewelryRIngsSunglasses Furniture BigSuperTechMarket FoodDrinksWIne GroceryGourmet Fashion Jewelry DrugPharmacy Handbag Sportswear RightToLeftDemo OutdoorGearSports BabyKid 99
Black&White Black & White Magento theme
Main DEMO #Clothes2 #Decor #Tech #BackgorundSlider #WideLayout #RTL #Tech RTL #Custom404 #Parallax #Blue/Green #Blue/Yellow #TechGreen/Blue #TechBlueYellow
EVERYTHING Everything Magento theme 95
Claue Claue Magento theme Home #Dark #Minmal #Classic #Video Banner #Product Categories #Static Image #Parallax #Lookbook #InstagramShop #LeftSide #MinimalRTL #Boxed #Digital #Market #Furniture #Jewelry #Watches #Shoes #Glasses #Handmade #Cosmetics #Decor 99
SAHARA Sahara Magento theme 84
Ves Fashion Ves Fashion  Magento theme
DEMO 1 DEMO 2 DEMO 3 DEMO 4 Lookbook 1 Lookbook 2
UNIVERSAL Universal Magento theme 89

Které téma je nejlepší?

Oslovili jsme provozovatele portálu a některé výrobce, bude-li zájem, rádi témata podrobíme důkladnějšímu zkoumání. Samozřejmě o tom potom napíšeme! Již nyní můžete o tématech diskutovat na magento.cz .

Název článku Šablony pro Magento 2
URL https://www.getready.cz/info/magento2-themes
Týká se verze Magento 2
Vytvořeno 2019-02-11
Autor GetReady