Náš tým

Ing. Jaromir Muller

Ing. Jaromír Müller

Je jedním ze zakladatelů GetReady, softwarový inženýr a odkojenec FJFI ČVUT.

Jeho řemeslem je tvorba software. Plynně tvoří v jazycích: česky, english, български, php, javascript, erlang, haskell, c, c++, java, sql a pár dalších. Neustále hledá jednoduché řešení složitých problémů. Což je větší výzva než se zdá. Výsledkem jsou 100% funkční řešení, čitelný kód a spokojení zákazníci.

Vetšinu volného času věnuje rodině a četbě.

Ing. Vaclav Muller

Ing. Václav Müller

Vystudoval česko-německé gymnázium a Fakultu Jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT - obor Tvorba software. S programování začínal s Pascalem a Delphi, udělal si roční zastávku u Javy a JSP, až zakotvil u PHP a platformy Magento. Při studiu na vysoké škole si přivydělával výukou HTML, CSS a Flash na Vyšší odborné škole grafické v Praze. Občas si ještě i něco nastyluje, ale nejvíce ho baví navrhovat a programovat složité celky. Rád zkouší nové technologie a postupy.

Všechen volný čas mu naplňuje skvělá rodina. Když se mu podaří udělat si na chvíli čas, rád čte sci-fi a fantasy knihy (Pratchett, Asimov,...). Velmi často usíná u kvalitních britských sitkomů (Red Dwarf, Father Ted, Black Books,...).

Vaclav Pavlicek

Václav Pavlíček

Má mnohaleté zkušenosti v oblasti reklamy a online marketingu. Od malička se zajímal o počítače, po revoluci nejprve několik let prodával DTP řešení založené na počítačích Apple, a pak na nich začal opravdu pracovat- nejprve jako kartograf, litograf a polygraf. S příchodem internetu do Čech začal dělat také weby, několik let i na plný úvazek jako živnostník. Postupně ke svým dovednostem přidal i online marketing a videomarketing: vytvářel a spravoval kanály sociálních sítí, včetně tvorby obsahu, kampaní a komunikace s fanoušky z celého světa.

Ve volném čase pomáhá v Liberecké škole fotografie jako konzultant a příležitostný lektor. Pořád s sebou vláčí batoh s foťákem...